Kręcone żelazko (lub lokówka) to idealne narzędzie, które pozwala szybko i łatwo uzyskać piękne kręcone włosy. Jest to styl fryzury, który jest zawsze w modzie i pozostaje stałym trendem. Istnieje od późnej nocy i jest bardzo ceniony przez tych, którzy lubią mieć elegancki i efektowny wygląd.

Ranking 5 najlepszych falownic do włosów w 2020

Ten rodzaj fryzury, jak właśnie powiedziałem, jest synonimem przepychu i zmysłowości i może być używany do każdego rodzaju wydarzeń. W zależności od morfologii twarzy, te zmarszczki podkreślają piękno, kobiecość i zmysłowość mężczyzny, i uwierz mi, ten rodzaj fryzury nie pozostaje niezauważony wśród mężczyzn, z którymi się spotkasz !

Możliwe jest wykonanie tych fal za pomocą różnych urządzeń, ale najbardziej odpowiednie i, co najważniejsze, najbardziej skuteczne jest zwijane żelazko. Jest szybki, a wynik jest natychmiastowy. Opowiem Ci wszystko o żelaznej pętli w kontynuacji artykułu.

Falownica do włosów – Przewodnik zakupowy, ranking i test

Zalety klamry żelaza. Używaj mądrze, a zwłaszcza przy odpowiednim wyborze, żelazna klamra pozwala uzyskać doskonały efekt stylizacji. Różnorodność modeli pozwala przyjąć fryzurę zgodnie z jej nastrojami, pragnieniami i możliwościami. Skręcanie żelaza pozwala przełączać głowy z jednego dnia na drugi, nie czyniąc tego zbyt trudnym.

Falownica do włosów – Przewodnik zakupowy, ranking i test

Wystarczy użyć odpowiedniego modelu, czyli średnicy odpowiadającej pożądanemu stylowi fryzury. Jego zastosowanie pozwala profesjonalistom zademonstrować ich know-how w strzyżeniu włosów. Nawet przy dobrej fryzurze, jeśli stylizacja nie jest dobrze wykonana, stylizacja nie zakończy się sukcesem.

Jednak ten rodzaj urządzenia nie jest przeznaczony tylko dla profesjonalistów. Miłośnicy i ludzie, którzy cenią sobie dbanie o swoje ciało i piękno, mogą również skorzystać z tego urządzenia. Ludzie, którzy sami dbają o fryzurę, będą dobrze rozpieszczani żelazkiem do włosów. Skutecznie, łatwo manipulować, to urządzenie pozwala każdemu dbać o swoją osobę i skutecznie ją układać.

Poza praktycznym powodem, żelazna klamra pozwala również na bardzo szybkie czesanie. Jest to idealny dodatek dla osób, które nie mają zbyt wiele czasu, aby przejść do salonu fryzjerskiego, które są nadpobudliwe i mają czas i przepracowaną pracę. Kilka uderzeń żelaza, aby zapiąć, wystarczy, aby zachować jej piękno.

Porównanie najlepszych żelazek do klamry według opinii użytkowników: TOP5

Porównanie najlepszych żelazek do klamry według opinii użytkowników: TOP5

1 / Remington CI91X1 Proluxe

Ta Lokówka ma powłokę ceramiczną i inteligentną technologię OptiHeat do stałego i ukierunkowanego rozprowadzania ciepła. Pozwala to na miękkie, rzeźbione loki. Temperatura jest regulowana w zakresie od 120°C do 230°C. średnica klamry wynosi od 25 mm do 38 mm w przypadku ciasnych pętli lub tylko falistego efektu.

Co więcej, Ta klamra ma bezpieczeństwo z blokadą temperatury i automatycznym wyłączeniem po 60 minutach. W zestawie znajduje się Obudowa odporna na ciepło. Klamry wykonane za pomocą będą długo trzymane. Ponadto funkcja PRO + automatycznie dostosowuje temperaturę do 185°C, aby uniknąć ryzyka przegrzania i chronić włosy.

Ma ocenę 4,3 na 5 ze względu na swoją moc suszenia, styl, łatwość użycia, dyskrecję, lekkość i stosunek jakości do ceny.

2 / GHD Curve classic wave wand

Dzięki technologii Tri-Zone, która blokuje temperaturę w temperaturze 185°C, ta lokówka pozwala tworzyć wspaniałe, długie loki, zachowując jednocześnie połysk włosów. Dzięki owalnemu żelazkowi od 26 mm do 38 mm pozwala na proste zmarszczki lub gęstsze loki.

Jego powłoka wykonana jest z ceramiki zapewniającej doskonałe ogrzewanie i ochronę włosów. Będzie gotowy do użycia tylko dwadzieścia sekund po włączeniu. Ta żelazna klamra jest wyposażona w rękawice ochronne i uchwyt ochronny.

Należy do niego ocena 4,1 na 5.

3 / Philips BHH777/10

Ta odporna na ciepło Lokówka ma ceramiczną powłokę, która chroni włosy i jest specjalnie zaprojektowana do tworzenia oszałamiających naturalnych loków. Podobnie jak w przypadku profesjonalnych żelazek, oferuje on temperaturę ogrzewania 200°C. dzięki kształtowi tulipanowemu i płytkom możesz wykonać pętle jednym ruchem.

Pochodzi z Storage Case, jego mały rozmiar pozwoli zabrać go w dowolnym miejscu. Ponadto, dzięki odpornemu na ciepło uchwytowi, nie ma ryzyka poparzenia.

Ma ocenę 3,3 na 5 i ma wzmiankę o łatwości jego uchwycenia.

4 / Babyliss Paryż curl sekret 2 C1300E

Pętla ta jest pętlą automatyczną z dwiema wymiennymi głowicami o średnicy 25 mm i 35 mm, w zależności od wymaganych zawiasów : ciasnych lub wentylowanych. Ma również ceramiczną powłokę dla błyszczących i miękkich włosów i zapewnia nieskazitelne wykończenie bez elektryczności statycznej lub lokówki.

W zależności od wybranego cyklu temperatura jest ustawiana na 210°C lub 230°C, a czas układania wynosi 8, 10 lub 12 sekund. Można również wybrać kierunek obrotu pętli.

Ma ocenę 4 na 5 ze względu na swój styl, stosunek ceny i łatwość użycia.

5 / Calor Precious Curls

Ta pętla oferuje trzy różne programy, w tym temperaturę i czas układania, aby uzyskać trzy różne rodzaje pętli. Wbudowany zegar pozwala kontrolować czas układania bez ryzyka przegrzania. Powłoka wykonana jest z kaszmiru keratyny i oleju arganowego, aby chronić włosy.

Regulacja temperatury odbywa się za pomocą wyświetlacza LCD, a średnica żelazka 25 mm pozwala na tworzenie naturalnych i powietrznych pętli. Gotowy do użycia w ciągu 45 sekund, oferuje 8 różnych temperatur od 130°C do 200°C, a zatem nadaje się do każdego rodzaju włosów.

Ma doskonałą ocenę 5 na 5.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here