Zawrzyj włosy, dobrze, dlaczego nie dla odmiany ! Ale zniszczyć je – w żadnym wypadku! Wiadomo już, że faliste żelazko, którego temperatury nie można regulować, jest niezwykle szkodliwe dla włosów.

Ranking 5 najlepszych karbownicę w 2020

Karbownica – Poradnik zakupowy, ranking i test

Dlatego przeprowadziliśmy małe badania i znaleźliśmy 5 żelazek falistych w dobrej cenie i bardzo wysokiej jakości. Pomożemy Ci tutaj wybrać idealne kręcone żelazko parowe lub ceramiczne, które znacznie mniej uszkadza włosy i zapewni Ci kręcone włosy, takie jak te, o których zawsze marzyłeś.

Rzeczywiście, jeśli masz cienkie włosy, nie ma powodu, aby iść i kupić faliste żelazko, które nagrzewa się do 230 stopni, na przykład… nie tracimy czasu, tutaj od razu nasze top 5 najlepszych żelazek karbowanych marki i taniej.

Jakie żeliwo faliste wybrać?

Model Remington Ci9532 jest bardzo praktyczny i dostępny po niskich cenach. Dodatkowo jest przymocowana rękawica ochronna, aby chronić Cię przed potencjalnymi oparzeniami. Dla dużych kolczyków rano lub wieczorem, fryzjerstwo nigdy nie było tak proste i bez uszkodzenia włosów. Otrzymasz pętle snu bez żadnego wysiłku.

Jakie żeliwo faliste wybrać?

Miracurl Steamtech fluting iron firmy Babyliss Pro to bardzo ciekawe urządzenie do flutowania włosów ! Jest automatyczny, a także ma funkcję pary, która pomaga utrzymać włosy. Model Remington Rose gold jest nie tylko bardzo atrakcyjny, ale także skuteczny. Może wykonywać pętle łatwo, szybko i bezpiecznie. Wreszcie, model Philips jest łatwym w użyciu urządzeniem o trzeźwym i eleganckim designie. Docenisz jego miękką aksamitną powłokę.

Przewodnik zakupowy – Jaką karbownicę kupić?

Niektóre żelazka faliste wyróżniają się kształtem i wzornictwem jako urządzenie kuchenne. Są klasyczne żelazka karbowane :

Przewodnik zakupowy – Jaką karbownicę kupić?

Są to najczęstsze wzory. Te lokówki są idealne dla początkujących i pozwolą Ci rozpocząć proces Curlingu bez żadnych problemów. Rzeczywiście, te modele są łatwe w obsłudze, a ich użycie jest naprawdę proste.

Automatyczne żelazka: automatyczne modele są coraz bardziej obecne w Internecie. Korzystanie z tych urządzeń jest dość skomplikowane. Na obrazie wydaje się, że wystarczy umieścić knot w żelazku i nacisnąć przycisk, a następnie wskoczyć do pętli.

Moc – większa nie znaczy lepsza

Nie, to nie tak. Rzeczywiście, powinieneś umieścić Knot we właściwym kierunku i obchodzić się z żelazną pętlą ze szczególną ostrożnością, aby uniknąć poparzenia.
Stożkowe szpatułki: w przeciwieństwie do zwykłych szpatułek, wybór stożkowej lokówki jest jak owijanie włosów wokół szpatułki. Tania lokówka jest stała i nie obraca się wokół włosów.

Modele te są bardzo skuteczne, ale musisz uważać na oparzenia. Pomimo możliwości użycia rękawicy anty-termicznej, obrażenia nie są niemożliwe…

Regulacja temperatury to podstawa

To do ciebie, aby wybrać model, który najbardziej Ci odpowiada, jak również broszury trendu, który Ci się podoba…

Pomimo stale opracowywanych wielofunkcyjnych żelazek falistych wyposażonych w wymienne głowice, wielu decyduje się na rozróżnienie między żelazkami falistymi a żelazkami falistymi.

Płytki karbujące – uważaj na strukturę włosa

Jeśli masz gładkie włosy z natury lub faliste, lub jeśli twoje loki nie są dobrze przemyślane, zakup taniej lokówki pozwoli ci uzyskać oczekiwany wynik godny salonów Jacques ‚a Desange’ a, na przykład.

Teraz stało się to bardzo proste dzięki potężnym narzędziom. Więc co zapamiętasz za piękne, wytrzymałe klamry bez tony lakieru ?

Wielkość płytek

Przede wszystkim, zgodnie z Twoimi ambicjami, musisz kupić lokówkę o mniej lub bardziej ważnej średnicy. Gdy lokówka jest cienka, pętla będzie napięta, a jeśli jest większa, pętla z pewnością będzie bardziej zrelaksowana.

Temperatura żelaza jest bardzo ważna dla idealnego obrazowania. Ogólnie rzecz biorąc, temperatura wynosi od 120°C do 220 ° C.

Jeśli jest regulowany, jest lepiej, ponieważ zbyt wysoka temperatura uszkadza włosy, a wykończenie można wykonać w niskiej temperaturze.

Wygoda to podstawa

Kolejnym elementem, który należy wziąć pod uwagę, jest pokrycie Twojego modelu. Aby ograniczyć uszkodzenia włosów, wskazane jest, aby wybrać lokówkę wykonaną z ceramiki, tytanu lub turmalinu. Rzeczywiście, materiały te są ostrożne w stosunku do włosów, sprawiają, że włosy są lśniące z jedwabistym efektem.

Dla tych, którzy nie mają dużo czasu na spędzenie w salonie fryzjerskim, nie wahaj się sprawdzić czasu ogrzewania urządzenia. W przypadku niektórych żeliwa falistego wystarczy 20 sekund, aby się rozgrzać, a dla innych zajmie to więcej czasu.

Obudowa – zwróć na to uwagę

Jeśli nie jesteś fanem klasyków, wyszukane tanie lokówki przyciągają cię. Dwa żelazka do wygładzania, najlepsza wydajność są dostępne i przekonają cię. Dzięki Iron Ion, powiedz Chao loki i przywitaj się z super schludnymi włosami.

Ale uważaj, nie należy również zapominać o żelaznej parze. Dzięki wytworzonej wilgoci włosy stają się znacznie bardziej elastyczne, nie uszkadzają się w procesie. To jest osobiście testowane najlepsze-Uwaga, zespół !

Sprzęt All in One – świetna alternatywa

Pierwsza zasada: użyj lokówki na suchych włosach, a na pewno nie na mokrych lub wilgotnych włosach, w przeciwnym razie możesz pożegnać się z włosami przez jakiś czas.

Rzeczywiście, ryzyko oparzeń jest bardzo wysokie. Staraj się dobrze dbać o włosy dzięki zabiegom specyficznym dla twojej natury włosów, bez silikonu i parabenów. Jeśli masz suche włosy, używaj sprayów lub odpornych na ciepło Serum do suchych włosów, a jeśli masz normalne włosy, nie wahaj się olejku do włosów…

Cena – to ma znaczenie

Celem jest nie narażanie włosów na zbyt częste ekstremalne temperatury. I tak, nie powinniśmy tego nadużywać. Radzimy używać ogrzewania fryzjerskiego raz lub dwa razy w tygodniu, w przeciwnym razie uważaj na długotrwałe skutki, widelce i kolce, uszkodzone, złamane, matowe włosy, a jeśli farbujesz włosy za pomocą formuł chemicznych, nawet o tym nie wspominaj.…

5 najlepszych karbownicę. Opinie w 2020 roku

Jak widać, istnieje kilka rodzajów klamer, klasyczne modele są odpowiednie dla dziewcząt, które nie są bardzo wygodne z tego typu urządzenia, modele parowe są nieco bardziej skomplikowane, ale znacznie bardziej ochronne.

Z punktu widzenia marki, Remington, Babyliss przez Philips i inne małe zaufane marki, wybór nie jest wadą… w naszym rankingu przedstawiliśmy najlepsze modele w tej chwili, korzystające z doskonałej informacji zwrotnej od użytkowników. Od czasu do czasu używaliśmy tego typu urządzenia i prawdą jest, że modele parowe są bardziej dopasowane do włosów, ale z dobrą lokówką, taką jak Remington Ci9532, nie ma się czego obawiać.

Jeśli obawiałeś się kupić ten rodzaj lokówki do włosów, ponieważ nie czujesz, że możesz to zrobić, nie panikuj, to bardzo łatwe. Wyjaśnimy Ci, w jaki sposób jest używany.

Początkowo model ten ma dwie pozycje temperatury. W przypadku cienkich włosów radzimy ustawić żelazko na 201 stopni, ale jeśli masz gęste włosy, preferuj maksymalną temperaturę, aby loki były dobrze uformowane.

Teraz musisz wybrać czas nagrzewania. Będzie to zależało od rodzaju loków, które chcesz (faliste, miękkie lub ciasne).

Potem trzeba iść Knot po Knot. Bierzesz jedną niezbyt grubą i umieszczasz ją w środku tajnego loku. Zamykasz zacisk, a zwijane żelazko automatycznie zwija Knot. Trzymaj zacisk zamknięty, dopóki nie usłyszysz sygnału. Kiedy zbliżasz się, musisz puścić i zwolnić pasmo, które stało się pętlą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here