RANKING 5 NAJLEPSZYCH SUSZAREK Z DYFUZOREM W 2020Pogoda może zrujnować ci fryzurę. Nie pomaga też, gdy suszarka do włosów może wyrządzić więcej szkody niż pożytku, więc niezawodna suszarka do włosów może być darem niebios dla tych, którzy nie mają dużo czasu na ręce, ale chcieliby mieć starannie ułożone włosy, które są gotowe do selfie każdego dnia. Dobra suszarka do włosów może pomóc w uzyskaniu gładkiego i prostego wyglądu, może zwiększyć objętość, a nawet nadać falisty lub kędzierzawy wygląd. Możesz również użyć suszarki do włosów, aby nadać kształt włosom i pomóc zachować teksturowany kolec lub Pompadour. Ale bez względu na to, jaki styl wybierzesz, będziesz chciał szukać suszarek, które będą miękkie na twoich włosach i nie zrujnują twoich loków.

Przyjrzeliśmy się dziesiątkom suszarek do włosów, od modeli budżetowych po luksusowe, a oto niektóre z naszych ulubionych na rynku.

Naddźwiękowa Suszarka Do Włosów Dyson

Oprahs ulubione rzeczy 2016 Tech dyson Supersonic suszarka do włosów
Suszarka do włosów, wyceniona w przedziale 400 USD, może wydawać się nieco przesadzona, ale Dyson zrobił wszystko, co w jego mocy, na tej maszynie do stylizacji. Ma cyfrowy silnik V9 w uchwycie, który obraca się z prędkością do 110 000 obr. / min, oraz mikroprocesor, który monitoruje temperaturę powietrza 20 razy na sekundę. Oznacza to, że suszarka do włosów będzie działać szybko, aby wysuszyć włosy, ale nie przegrzeje włosów i nie spowoduje nadmiernego uszkodzenia.

Dysze dyfuzora i koncentratora suszarki są magnetyczne, dzięki czemu można łatwo i płynnie przełączać się między dyszami. Suszarka również wygląda niesamowicie, z jednym z najfajniejszych projektów, jakie kiedykolwiek widzieliśmy.

Remington suszarka do włosów z Ionic + ceramiczne + Turmalin technologii

Remington suszarka do włosów z Ionic + ceramiczne + Turmalin technologiiTa suszarka do włosów Remington wykonuje dobrą robotę bez rozbijania banku. Co więcej, ma wiele zalet, które można uzyskać dzięki droższym suszarkom do włosów, takim jak technologia jonowa, ceramiczna i turmalinowa, zapewniająca gładsze włosy i mniej kędzierzawe.

Pomimo przystępnej ceny, ta suszarka jest opcją jakości, która może zaskoczyć cię, jak dobrze działa. 1875-watowy silnik o maksymalnej mocy oznacza szybkie suszenie, a trzy różne ustawienia ogrzewania i dwa różne ustawienia prędkości pozwalają znaleźć odpowiednie ustawienie użytkownika dla Twojego rodzaju włosów. Naciśnij przycisk zimnego strzału, aby uzyskać zimne powietrze, które blokuje starannie spreparowane style. Dostajesz nawet dysze dyfuzora i koncentratora.

Suszarka Bio-Jonowa Goldpro

Suszarka Bio-Jonowa GoldproSuszarka do włosów Bio-jonowych Goldpro została zaprojektowana, aby wysuszyć włosy z mniejszą ilością ciepła.

Długotrwała stylizacja z wysoką temperaturą prawdopodobnie nie będzie miała żadnego wpływu na zdrowie twoich włosów. Niektóre suszarki do włosów wydmuchują powietrze, które jest tak gorące i mocne, że poczujesz się jak w suszarce do ubrań. Możesz mieć uszkodzone, suche lub kędzierzawe loki od lat używania suszarek i żelazek na lokach, ale w międzyczasie po prostu nie możesz rozstać się z narzędziami do stylizacji. Dzięki tej suszarce Goldpro otrzymasz beczkę wykonaną z 24-karatowego złota.

Jinri 1875W Profesjonalny salon suszarka do włosów na podczerwień

Suszarka do włosów na podczerwień Jinri to wszystko o opcjach. Jest wyposażony w trzy dysze dyfuzora, grzebień prostowniczy i koncentrator. Działa cicho i ma dwa różne ustawienia prędkości i trzy ustawienia ogrzewania, dzięki czemu można wybrać dokładnie, jak chcesz wysuszyć włosy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here